23.10.2013

Dne 14. října 2013 vyšlo ve Sbírce zákonů nové nařízení vlády o stanovení národního seznamu evropsky významných lokalit pod č. 318. Nařízení vlády bude účinné patnáctým dnem od vyhlášení (tedy 29.října 2013). Zde je možné si stáhnout příslušné Nařízení vlády a její přílohu.

Stránky www.natura2000.cz zatím stále obsahují informace dle původních nařízení vlády. K jejich aktualizaci dojde během následujících dnů. Obdobně budou v následujících týdnech aktualizovány informace v ÚSOP.

Dále je připraven seznam lokalit, které jsou celé či zčásti, v základní ochraně a také vrstva s návrhy forem ochrany a jejich doporučeným vymezením, které budou publikovány ve Věstníku MŽP.


(c) 2006 Natura 2000 - Oficiální webové stránky soustavy Natura 2000 v České republice, všechna práva vyhrazena. Náměty, příspěvky a připomínky zasílejte na adresu natura2000@nature.cz. Redakce stránek využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AOPK ČR výslovně zakázáno. (c) 2006 - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AOPK ČR nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány. Správa a redakce stránek využívá redakční systém portálového rešení SuperServer firmy RAGTOOLS.