10.6.2009

Kniha Mapování biotopů v České republice - východiska, výsledky, perspektivy podává ucelený přehled o historii, metodice, výsledcích a využití mapování biotopů.

Podstatnou část knihy zaujímají mapové přílohy, v nichž je vyznačen výskyt daného typu přírodních stanovišť (habitatu) v rámci České republiky včetně hodnocení stavu.

 


(c) 2006 Natura 2000 - Oficiální webové stránky soustavy Natura 2000 v České republice, všechna práva vyhrazena. Náměty, příspěvky a připomínky zasílejte na adresu natura2000@nature.cz. Redakce stránek využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AOPK ČR výslovně zakázáno. (c) 2006 - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AOPK ČR nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány. Správa a redakce stránek využívá redakční systém portálového rešení SuperServer firmy RAGTOOLS.