23.12.2005

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky poskytuje tato data ohledně území soustavy Natura 2000.

 Data AOPK ČR jsou poskytována na základě Organizačního opatření ředitele č. 4 o poskytování informací a dat a Metodických listů 4 - Postup při poskytování informací a dat AOPK ČR.

 

typ dat

poskytovatel dat

hranice evropsky významných lokalit a ptačích oblastí

vektor, polygony

Mgr. Jan Votrubec

mapování biotopů

vektor, polygony

Mgr. Pavla Trachtová, případně další pověření pracovníci

Příslušná data AOPK ČR poskytuje pověřený pracovník. V případě vrstvy mapování biotopů je pověřeným pracovníkem pro data z více krajů Mgr. Pavla Trachtová, data z jednotlivých krajů poskytují pracovníci regionálních pracovišť AOPK ČR v příslušných krajích. Sekce vnitřních služeb a informatiky spravuje tzv. „Katalog dat“, kde je uvedena specifikace a rozsah poskytovaných dat včetně kontaktů na pověřené pracovníky k poskytování dat.

Veškeré informace k poskytování dat naleznete zde

  

 

 

 

 


(c) 2006 Natura 2000 - Oficiální webové stránky soustavy Natura 2000 v České republice, všechna práva vyhrazena. Náměty, příspěvky a připomínky zasílejte na adresu natura2000@nature.cz. Redakce stránek využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AOPK ČR výslovně zakázáno. (c) 2006 - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AOPK ČR nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány. Správa a redakce stránek využívá redakční systém portálového rešení SuperServer firmy RAGTOOLS.